.
Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Informace o naší nabídce

Náš e-shop je rozdělen do dvou sekcí: Ráj dětí a maminek a Příroda pro zdraví

Sekce Ráj dětí a maminek obsahuje nabídku nových i bazarových hraček, dále zde naleznete kojenecké potřeby, školní potřeby, šperky, oblečení nové i bazárkové v bezvadném stavu. Všechny bazárkové věci jsou čisté, vyprané, jak hračky, tak i oblečení, či potřeby pro miminka, vše je z naší nekuřácké domácnosti po jednom nebo po obou mých chlapcích. Dívčí oblečení pak je po dceři švagrové, také z čisté nekuřácké domácnosti. Některé věcičky jsou třeba na donošení, jiné většinou značkové v bezvadném stavu, se kterými se ještě nadělá paráda :-)

Sekce: Příroda pro zdraví nabízí účinné a kvalitní 100% přírodní produkty vyrobené českými společnostmi Queen Euniké a OKG, které na českém trhu působí již řadu let. Tyto přírodní produkty velmi pozitivně ovlivňují zdraví člověka tím, že působí na jednotlivé funkce orgánů a systémů v těle a celkově harmonizují stav celého organismu.
V nabídce obou společností naleznete pouze produkty vyrobené z čistě přírodních látek a bylinek, ve kterých není použita chemická stabilizace.
Všechny nabízené produkty jsou schválené a registrované v příslušných institucích a notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví České republiky. Většina preparátů je vhodná i pro nejmenší děti, díky tomu, že se jedná o čistě přírodní bylinné produkty.

Poskytujeme odborné produktové poradenství a veškerou podporu, ať už ve Vašem snažení shodit přebytečné kilogramy či s jinými tělesnými potížemi a trápeními, se kterými Vám naše přírodní přípravky mohou pomoci.

Upozornění: všechny nabízené produkty nejsou léky, nemohou vyléčit případný zdravotní problém, ale mohou výrazně napomoci Vašemu organismu stabilizovat a synergicky ovlivňovat všechny orgány ve Vašem těle a tím dochází ke zvýšení vlastní obranyschopnosti, odolnosti a kondice. Díky tomu může Váš organismus se zdravotními potížemi lépe bojovat a čelit jim. Preventivním užíváním přírodních produktů uvedete všechny procesy ve Vašem těle do rovnováhy a budete se cítit plni síly, energie a radosti ze života
 

DOPRAVA

Dopravíme Vám zboží zdarma při objednávce nad 1500,- Kč. Doprava zboží

 

 

 

 

Rádi poradíme

Potřebujete poradit ohledně výrobků OKG nebo QE. Líbí se Vám nějaká hračka? Neváhejte a zavolejte, rádi Vám ve všem poradíme.

Nordline
google-site-verification: google6eed2c00ff3abcb7